Arkivoli i Junuz Musliut, pritet me nderime nga Garda e Kosovës (foto)
Lugina

Arkivoli i Junuz Musliut, pritet me nderime nga Garda e Kosovës (foto)

07.Aug.2018 11:45
0
Trupin e pajetë të kryetarit të Kuvendit të Bujanocit, Junuz Musliu në aeroportin "Adem Jashari" në Prishtinë me nderime të larta e ka pritur Garda e Kosovës.

Të shtunën nga ora 9 e 30 deri në orën 12:00 do të behën homazhe në Teatrin e qytetit në Gjilan, ndërsa varrimi i Junuz Musliut bëhet në vendlindjen e tij në Konçul të Bujanocit në orën 14:00.

Salihu: I ndjeri Musliu një lider i cili ka dhënë ndihmesë të pashoqë
Fronti i jugut: Rrëfimi pas 27 viteve dhe Lugina e Preshevës
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration