APN: Përfunduam nënshkrimet për pjesëmarrje në zgjedhje lokale
Lugina

APN: Përfunduam nënshkrimet për pjesëmarrje në zgjedhje lokale

07.Aug.2018 11:45
0
Alternativa për Ndryshim në Preshevë ka noftuar se ka grumbulluar nënshkrimet e nevojshme për kandidatët për këshilltarë në kuvendin komunal në zgjedhjet lokale më 24 Dhjetor.

“Të dashur antëtarë, të dashur simpatizant dhe të gjithë ju që po e përkahni ndryshimin, ju faleminderojmë të gjithëve për përkrahjen tuaj që po e bëni, për të vazhduar ndryshimin në Preshevë, të gjithë ju të rinj, të moshuar të cilët pritët në radhë që të jipni nënshkrimin tuaj që ta legjitimoni listën zgjedhore të Alternativës për Ndryshim këto dy ditë”, thuhet në njoftimin e APN-së. 

Zgjedhjet e parakohshme lokale do të mbahen më 24 Dhjetor në komunën e Preshevës ndërsa regjistrimi i listave zgjehdore do të bëhet në komisionin komunal zgjedhorë./Titulli.com/

 

Preshevë:Të mos ofendoni e mos bini pre e ofendimeve
Vazhdon diskriminimi ndaj diplomave të Kosovës në Luginë të Preshevës, politika hesht?
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration