A ishte Nata e Kadrit në natën e 27 të Ramazanit, video e inçizuar nga xhamia e Bujanocit (video)
Lugina

A ishte Nata e Kadrit në natën e 27 të Ramazanit, video e inçizuar nga xhamia e Bujanocit (video)

07.Aug.2018 11:45
0
Cilat janë shenjat e Natës së Kadrit?

Përgjigje:Ndër shenjat e Natës së Kadrit është se ajo është një natë e qetë dhe zemra e Besimtarëve është e admiruar dhe në paqe me të, ai bëhet aktiv në bërjen e veprave të mira, dhe dielli në mëngjesin vijues ngrihet qartë pa ndonjë rreze.

Në këtë video të inçizuar nga xhamia e Bujanocit ku ndër shenjat që përmbenden se dielli do të lindë pa ndonjë rreze, kjo mund të shihet edhe në këtë video.

 

Fitër Bajrami do të falët në ambient të hapur në Tërnoc
Autobiografia e Klintonit shkakton mosmarrëveshje në Serbi, nxënësit shqiptarë në Luginë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration