"SPUTNIK" nuk i duhet shqiptarëve në asnjë formë në Luginë të Preshevës...!?
Lokale

"SPUTNIK" nuk i duhet shqiptarëve në asnjë formë në Luginë të Preshevës...!?

21.Sep.2020 11:40
0

Media ruse "Sputnik" përjashtohet gati çdo herë në konferencat ndërkombëtare për shkak të shpërndatjes së lajmeve të rreme dhe propagandës së vazhdueshme për keq (dez) informim.

Pranie e këtij lloji të propagandës në Luginë të Preshevës që vjen nga ky medium "Sputnik" mundë të shihet si tendencë për të shtrirë aktivitetin e vet në këtë pjesë të trazuar...!

Redaksia e Titulli.com është duke përcjellë me kujdes këtë medium dhe deklaratat e bashkëbiseduesve (përmbajtjeve) që lidhen me gjendjen e pozitës shqiptare në këtë rajon.

Përfaqësuesit shqiptarë në Luginë e aq më pak institucionet që duhet të mbrojnë edhe të drejtën e informimit shqip të drejtë e objektiv dhe nuk duhet në asnjë formë të shpërndajnë propagandën "Sputnik"

Një këshillë për konsumuesit e lajmeve: " Dy herë mat e një herë bëre prerjen"...!!!!

Grenell: Zbatimi i marrëveshjes Kosovë-Serbi, top-prioritet i Administratës Trump
Ambasadori izraelit në Serbi: Izraeli e ka njohur Kosovën më 4 shtator
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration