Mustafa nga Haga: Takova Hashim Thaçin, aty takova të gjithë ushtarët e lirisë (video)
Lokale

Mustafa nga Haga: Takova Hashim Thaçin, aty takova të gjithë ushtarët e lirisë (video)

03.Dec.2022 17:55
0

Ragmi Mustafa, kryetar i Partisë Demokratike Shqiptare në Preshevë ka qëndruar në Hagë sot dhe ka vizituar Hashim Thaçin dhe të tjerë.

Postimi i tij i plotë në Faceboom:

Sot, në Hagë, pata një ndër vizitat më emocionale të jetës time. Takova Hashim Thaçin. Aty takova të gjithë ushtarët e lirisë, të gjith ishin mirë!

Me besimin e pa thyer që shumë shpejt do të jenë pranë nesh, të lirë siç u takon, u çmallëm e folëm gjerë e gjatë.

Lufta e UÇK-së ka qenë e drejtë, e pastër dhe historia e saj nuk mund të rishkruhet nga askush!

MeÇLIRIMTARËT

LiriaKaEmër

Sinani reagon: Gjuha e Vuçiqit dëshmi se nuk do marrëveshje finale me Kosovën
Rama: Vuçiqi do të vijë në Samit në Tiranë, s’ka rrugë tjetër
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration