Koncert live në Bujanoc dhe Preshevë me grupin rok të ushtrisë amerikane
Lugina

Koncert live në Bujanoc dhe Preshevë me grupin rok të ushtrisë amerikane

24.Jul.2018 15:06
0
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Beograd do të organizojë koncert në Bujanoc me rok grupin i cili do të performoj live para publikut lokal.

Koncerti do të mbahet më 27 Korrik në ambientin e hapur (platon verore) të shtëpisë së kulturës në Bujanoc duke filluar nga 21.

Ndërsa në Preshevë do të bahet më 28 korrik në oborrin e shtëpisë së kulturës duke filluar nga ora 19:30.

Pjesë e grupit amerikan që do të prezantohen me program vijnë nga Forcat Ajrore të Shteteve të Bashkuara në Evropë.

Ftohen të gjithë simpatizuesit e këtij lloji të muzikës të përcjellin një aktivitet të këtillë./Titulli.com/

Ndarja e "Re" e Kosovës e ndërlidhur me copëtimin e Luginës së Preshevës si fatkeqësi e radhës!
Presidenti i Kosovës Thaçi: I kuptojë shqetësimet e Luginës së Preshevës
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration