Nga shiu i shpejt doli nga shtrati lumi në fshatin Raincë të Preshevës, pamje të frikshme (video)
Lokale

Nga shiu i shpejt doli nga shtrati lumi në fshatin Raincë të Preshevës, pamje të frikshme (video)

28.May.2021 07:30
0

Në mbrëmjë e së enjtës reshjet e shiut kanë rënë furishëm për disa orë në komunën e Preshevës  dhe lumi i fshatit Raincë ka dalë nga shtrati dhe kështu ka shkaktuar frik tek banorët.

Në një video të shpërndarë nga banorët lokal shihet gjendja e rrjedhës së lumit që kalon në mes të fshatit, shkruan Titulli.com.

Akoma nuk dihet se cilët janë dëmet e shkaktuara nga këto vërshime por banorët kanë lajmëruar se mundë të jenë të mëdha ndërsa për në njerëz nuk është lajmëruar./Titulli.com/


Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration