Në Bujanoc arrestohet i dyshuari për dhunë në familje
Lokale

Në Bujanoc arrestohet i dyshuari për dhunë në familje

19.Jan.2021 12:23
0

Pjesëtarët e Ministrisë së Punëve të Brendshme kanë arrestuar të dyshuarin me iniciale H.A i lindur më (1970), nën dyshimin se ka kryer dhunë në familje, përcjellë Titulli.com

Sipas njoftimit zyrtarë nga drejtoria e policisë në Vrajë, dyshohet se në shtëpinë e tij në Bujanoc pas një zënke bisede ai i ka shkaktuar lëndime trupore bashkëshortes së tij 48 vjeçare me një pplakët betoni, transmeton Titulli.com.

Njoftimi i policisë sqaron gjithashtu se me urdhër të zëvendës Prokurorit të Prokurorisë Themelore Publike në Vrajë, i dyshuari është ndaluar për 48 orë dhe më pas është paraqitur në Prokurori në bazë të kallëzimit penal.

Gjyqtari i procedurës paraprake të Gjykatës Themelore në Bujanoc i ka shqiptuar të dyshuarit  paraburgim deri në 30 ditë./Titulli.com/

Vuçiqi komenton deklaratën e Haradinajt për bashkim me Shqipërinë?
Dëshmia e aktores së njohur çon pas hekurave regjisorin serb: Ai mund të dënohet me 15 vjet burgim?
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration