Musliu:  Çështjen e diskriminimit të policëve shqiptar e kemi ngritur
Lokale

Musliu: Çështjen e diskriminimit të policëve shqiptar e kemi ngritur

10.Jan.2021 10:47
0

Shqiprim Musliu ka regaur ndaj suspendimit të policëve shqiptar në Bujanoc.

Ky është postimi i toj i plotë në Facebook:

Me shqetësim e përjetuam rastin e suspendimit të policëve shqiptar.

Shprehë përkrahjen time morale të pa rezervë për çdo padrejtësi që u ndodh policëve shqiptar.

Suspendimi i tyre është një akt i diskriminimit dhe padrejtësisë që ndodh vazhdimisht në ministrinë e brendshme në Bujanoc me vite.


Çështjen e diskriminimit të policëve shqiptar e kemi ngritur edhe në takime me bashkëbisedues të niveleve të larta politike,sepse punësimi i shqiptarëve në atë institucion buron nga Marëveshja e Konçulit.

Vaksinimi ngec në SHBA e Evropë; në Izrael ec përpara (video)
Qytetarët në Serbi mund të zgjedhin vaksinën kundër Covid-19, fillon regjistrimi online
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration