Kryetari i bashkisë së Gjirokastrës  viziton shkollën e mesme në Bujanoc
Lokale

Kryetari i bashkisë së Gjirokastrës viziton shkollën e mesme në Bujanoc

18.Nov.2022 17:16
0

Kryetari i bashkisë së Gjirokastrës Flamur Golemi, me bashkëpunëtorë, dje vizitoi shkollën e mesme “Sezai Surroi”, me ç’rast u prit nga drejtori Zejni Fejzullahu me bashkëpunëtorë.

Me këtë rast u bisedua për gjendjen në shkollën tonë dhe mundësinë e bashkëpunimit edhe me shkollat e Gjirokastrës.
 
Gjithashtu u bisedua edhe për mundësinë e studimit të studentëve tanë në universitetin e Gjitokastrës, me kushte shumë të volitshme.
 
Delegacioni ishte i shoqëruar nga Shqiprim Musliu, zëvendëskryetar i kryetar i Komunës së Bujanocit.
 
Shkolla jonë ka një bashkëpunim të mirë me shkollat e mesme të këtij qyteti të Republikës së Shqipërisë.
 
Tekst i publikuar nga shërbimi i shkollës së mesme “Sezai Surroi”
 
 
Haliti: Pavarësisht epilogun e ktyre zgjedhjeve unë do të vazhdojë misionin tim
Kryetari i bashkisë së Gjirokastrës Flamur Golemi përshkruan vizitën e tij në Bujanoc (foto&video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration