Koalicioni “Beteja politike e shqiptarëve vazhdon-Shaip Kamberi”, hapi fushatën zgjedhore: Demokracia synim i yni
Lokale

Koalicioni “Beteja politike e shqiptarëve vazhdon-Shaip Kamberi”, hapi fushatën zgjedhore: Demokracia synim i yni

01.Dec.2023 07:06
0
Koalicioni “Beteja politike e shqiptarëve vazhdon - Shaip Kamberi”, hapi fushatën zgjedhore për zgjedhjet parlamentare të 17 dhjetorit.
 
"Faleminderoj për mbështetjen që po i jipet kësaj liste e këtij koalicioni. Jemi bërë bashkë që të unifikojmë votuesin e të shtojmë përfaqësimin" ka shkruar bartësi i këtij koalicioni Shaip Kamberi.
 
Ai u shpreh se barazia dhe demokracia janë synim i yni.
 
"Avancimi i pozitës së shqiptarëve është beteja të cilën po e udhëheqim bashkë. Faleminderit të gjithëve që ishit sonte me ne. Vazhdojmë", theksoi Kamberi./Titulli.com/
Lista "Partia Demokratike-Për Medvegjën’-Fehmi Beja" me numër 2, e vetmja listë shqiptare
Liburn Aliu: Kosova shtet i pavarur është projekt i përkohshëm
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration