Ekspozita me fotografi nga Arian Mavriqi në Bujanoc (video)
Lokale

Ekspozita me fotografi nga Arian Mavriqi në Bujanoc (video)

15.Jun.2022 23:41
0
Fotografi i njohur kosovar, Arian Mavriqi, ka paraqitur sot në Bujanoc ekspozitën e fotagrafive të shkrepura në vendet e ndryshme të botës.
 
E vendosur në qendër të qytetit, ekspozita zgjoi kurreshtjen e publikut të kësaj komune.
 
Shumica e fotografive ishin të shkrepura në Kontinentin e Afrikës dhe parqitnin motive të ndryshme.
 
Ekspozita në Bujanoc përkonte me Ditën Nderkombëtare të Fotografisë e cila shënohet më 15 qershor, dhe u zhvillua nën organizimin e Shtëpisë së Kulturës.
 
Video e shpëndarë nga drejtori, Jetmir Ismaili.
 
Dallimet mes lajmit, opinionit dhe propagandës (video)
Fakulteti Ekonomik në Bujanoc, hap dyert për regiistrimin e studentëve të rinj
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration