Vaksinimi ngec në SHBA e Evropë; në Izrael ec përpara (video)
Rajoni dhe Politika

Vaksinimi ngec në SHBA e Evropë; në Izrael ec përpara (video)

10.Jan.2021 08:41
0

Me dy vaksina COVID-19 të miratuara për shpërndarje, Shtetet e Bashkuara dhe disa vende evropiane janë shumë larg qëllimeve të tyre për imunizimin e grupeve në rrezik.

Ndërkohë, Izraeli po udhëheq botën me numrat e vaksinimeve, ndërsa Mbretëria e Bashkuar po shqyrton një strategji të diskutueshme për t’i maksimizuar furnizimet.

(Përgatitën: Valona Tela, Ibrahim Berisha-REL)

Mustafa: Ne duam polici të barabartë për barazi
Musliu: Çështjen e diskriminimit të policëve shqiptar e kemi ngritur
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration