titulli.com
Lokale

Preshevë-Tabanoc: Emigrantët afgan ndalohen në rimorkion e kamionit

02.Nov.2012 09:14
0
Autoritetet doganore në vendkalimin kufitar Tabanoc kanë ndaluar tre emigrantë afgan, të cilët të fshehur në një kamion tentonin të hynin në territorin e Maqedonisë dhe ilegalisht të kalonin në Greqi.  Ata u zbuluan nga doganierët, pasi që ishin fshehur në një kamion të mbushur me elemente të drurit. Kamioni ishte nisur nga Beogradi dhe kishte si destinacion një kompani maqedonase. Shoferi i kamionit ka mohuar se kishte njohuri për afganët në rimorkion e kamionit./Titulli.com/
Preshevë: Artistët shqiptar ftojnë për unifikim politik në Luginë
Bujanocin e pret kolapsi nga borxhet e trashëguara
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration