Pesë gjëra që duhet t’i dini për konfliktin e fundit izraelito-palestinez (video)
Rajoni dhe Politika

Pesë gjëra që duhet t’i dini për konfliktin e fundit izraelito-palestinez (video)

16.May.2021 07:52
0

Militantët e Hamasit në Rripin e Gazës dhe ushtria izraelite përsëri kanë filluar të luftojnë. Dhuna filloi gjatë protestave në xhaminë Al-Aksa dhe tash po vazhdon me raketa. Këtu janë pesë gjëra që duhet të dihen në lidhje me konfliktin e fundit vdekjeprurës.

(Përgatiti: Ibrahim Berisha-REL)

Vuçiq: Ndryshimi i kufijve është i mundur vetëm nën mandatin e OKB-së
Ardita Sinani pret delegacionin nga Komitetit të Helsinkit: Serbia pa interesim
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration