Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, së Kosovës Arbërie Nagavci vizitoi Preshevën (foto)
Lokale

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, së Kosovës Arbërie Nagavci vizitoi Preshevën (foto)

23.Jan.2023 20:29
0

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Arbërie Nagavci se bashku me kryetarin e Komisionit parlamentar për arsim, Ardian Gola, këshilltaren e kryeministrit Ardita Sinani, këshilltarin e zëvëndëskryeministrit Fatmir Curri si dhe Kryetarin në Detyrë të KKSH, Ragmi Mustafi dhe kolegë nga kabineti zhvilluam vizita në disa institucione edukativo-arsimore e organizata të shoqërisë civile në Preshevë.

Kamberi i shkruan letër Escobarit: Të përfshihet Lugina e Presheves në dialog
Vuçiq: Do kemi tri dënime të forta po s’e pranuam propozimin franko-gjerman
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration