Me 5 pyetje shikoni se çfarë po ndodh në Mesdheun Lindor
Rajoni dhe Politika

Me 5 pyetje shikoni se çfarë po ndodh në Mesdheun Lindor

24.Jul.2021 08:02
0

Greqia, pavarësisht thirrjeve të përsëritura të Turqisë për dialog në Mesdheun Lindor, po përpiqet të vendosë parakushte për t'u ulur në tryezën e bisedimeve. Athina zyrtare, e nxitur kundër Turqisë nga aktorë jorajonalë si Franca, në vend që të vendoste dialog të drejtpërdrejtë me Ankaranë për të zgjidhur krizën, këmbëngul në hedhjen e hapave që do t’i rrisnin tensionet tutje. (Grafiku është përgatitur nga Agjencia Anadolli-AA).

Çfarë po ndodh në Mesdheun Lindor

Gërvalla në Slloveni: BE-ja duhet ta ndalë “mini-shengenin”, i rrezikshëm për paqen në Ballkan
Sekretet që duhet të dini për përdorimin e kremit të plazhit
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration