Kamberi bashkëbisedim me gazetarë për takimin me Vuçiq (video)
Lokale

Kamberi bashkëbisedim me gazetarë për takimin me Vuçiq (video)

29.Feb.2024 15:57
0

Deputeti popullor ka zhvilluar bashkëbisedim me gazetarë për t’i informuar rreth takimit konsultativ që të Hënën, me 26 shkurt, në emër të Listës “Beteja politike e shqiptarëve vazhdon - Shaip Kamberi” zhvilloi me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq.

Postimi në Facebook:

Të bashkangjitur në këtë postim mund të gjeni edhe kërkesat që në emër të Listës tonë të përbashkët ia kemi dorëzuar presidentit.

Ajo që presim të realizohet shpejtë është anagzhimi në punë i personelit shëndetësor në Preshevë, konform dy konluzioneve të nxjerrura të Qeverisë dhe eliminimi i padrejtësive në punësimin e kuadrove në polici.

Njohja e diplomave duhet të jetë çështje javësh, e me njohjen e diplomave hapet rruga në plotni për fillimin e implementinit të Pikës së parë të Planit 7 pikësh, atë të integrimit të plotë të shqiptarëve në Luginë të Preshevës!

 
 
presidenti i Ukrainës Zelensky nga Tirana: Rusia do të bëjë gjithçka për të destabilizuar Ballkanin
Si do ta ndihmojnë Ballkanin 6 miliardë eurot e kushtëzuara të BE-së?
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration