Anketa: Nagip Arifi- "Të tërhiqet përfundimisht" nga gara për kryetar të komunës së Bujanocit?
Lokale

Anketa: Nagip Arifi- "Të tërhiqet përfundimisht" nga gara për kryetar të komunës së Bujanocit?

11.Feb.2024 16:21
0

Në anketën e realizuare në pyetjen “ A votoni Nagip Arifin për kryetar të komunës së Bujanocit”, publiku ka votuar online se ai duhet të tërhiqet përfundimisht nga gara politike për të parin e  komunës në zgjedhjet e ardhshme lokale.

Në anketën online morrën pjesë 1493 votues dhe ishte  hapur në datën 7-11 shkurt.

Publiku përmes votimit online në anketën votoi në pyetjen: A votoni Nagip Arifin për kryetar të komunës së Bujanocit? PO. 334 vota; Jo.558 dhe Të tërhiqet përfundimisht 601 vota.

 

Policia arreston A.M në Preshevë, i dyshuar për kontrabandë me njerëz
Kurti: Nuk mund ta zhbëjmë vendimin për dinarin serb
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration