Zyrtare: Jones rinovon me Manchester United
Sport

Zyrtare: Jones rinovon me Manchester United

08.Feb.2019 09:54
0

Phil Jones ka rinovuar kontratëne tij me Manchester United deri në vitin 2023.

Lajmi është konfirmuar nga vetë Djajtë e Kuq përmes rrjeteve sociale.

Pas nënshkrimit të kontratësanglezi ka lavdëruar trajnerin klubin dhe lojtarët.

'Jam i kënaqur që kam nënshkruar kontratën e re. Manchester Unitedi ka qenë pjesë e madhe e jetës sime për tetë vjet dhe unë dua gjithçka rreth këtij klubi".

"Jam i ngazëllyer për sfidat që shtrihen para nesh ndërsa përgatitemi për një periudhë shumë të zënë gjatë sezonit".

"Do të doja të falënderoj Ole-n dhe stafin e stërvitjeve për mbështetjen e tyre të vazhdueshme në zhvillimin tim”, ka deklaruar Jones pas vazhdimit të kontratës.

Ambasador i SHBA-së në Beograd dhe Prishtinë: 2019-a do të duhej të jetë viti për një marrëveshje
Përvoja e një francezi në Shqipërinë e vitit 1938
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration