Zvicra dëshiron të prodhoj ilaçin natyral që rikthen shikimin 99% "Kura Kur’anore”
Trupi dhe shëndeti

Zvicra dëshiron të prodhoj ilaçin natyral që rikthen shikimin 99% "Kura Kur’anore”

25.Aug.2019 10:59
0

Në të ardhmen, një kompani farmaceutike zvicerane do të fillojë prodhimin e ilaçit të quajtur ”Kura Kur’anore”.

Në libër thuhet se paraardhësit tanë shpesh përdorën djersën si ilaç natyral për shumë çështje, veçanërisht kur ajo erdhi në shërimin e syve dhe në rivendosjen e vizionit.

Eksperimentet u bënë me lepujt dhe njerëzit, duke treguar se ilaçi me të vërtetë bën mrekulli.

E pra, del se kjo tashmë është bërë realitet dhe se me të vërtetë funksionon. Shpikësi donte që ilaçi të quhej” Kura Kur’anore”, kërkesa e tij u miratua dhe kompania zvicerane së shpejti do të fillojë me prodhimin, raportojnë mediat kosovare.

Mediumi rus: Komuna e Bujanocit po duket si një kantier i madh ndërtimi
Mbrojtësi i qytetarëve (Ombudsmani) në Bujanoc
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration