Zbulohen detaje nga takimi mes Ramës, Vuçiq dhe Zaev
Rajoni dhe Politika

Zbulohen detaje nga takimi mes Ramës, Vuçiq dhe Zaev

21.Dec.2019 08:45
0

Minishengen i ardhshëm në Beograd Takimi i ardhëm i samitit të minishengenit do mbahet në janar të vitit të ardhëm në Beograd.

Shqipëria, Maqedonia e Veriut dhe Serbia arritën një marrëveshje për integrimin e Komitetit të Emergjencave dhe krijimin e një tregu të përbashkët punësimi.

Mendohet se krijimi i tregut të përbashkët të punësimit mes tre shteteve do të thithë më shumë investime të huaja. Puna përgatitore për këto marrëveshje do të përfundojë në janar. Marrëveshja pritet të nënshkruhet në Beograd.

Integrim jo i lehtë - Infermierët në Gjermani
Tregimi për plakun e pastrehë dhe pasanikun që harroi premtimin
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration