Xhaka drejt largimit, Arsenali ia cakton çmimin
Sport

Xhaka drejt largimit, Arsenali ia cakton çmimin

29.Dec.2019 09:00
0

Mediat britanike raportojnë se Granit Xhaka pritet të mos luajë më në fanellën e Arsenalit. 

E për ta lënë të lirë mesfushorin shqiptar Arsenali kërkon 40 milionë euro dëmshpërblim, raporton Sky Italy, transmeton Koha.

Gjithashtu raportohet se Hertha Berlini ka ofruar për shërbimet e tij 35 milionë euro dhe pritet që Xhaka të pranojë ofertën e klubit gjerman.

Kujtojmë se trajneri i ri i Arsenalit, Mikel Arteta së fundmi kishte deklaruar se e vlerëson shumë Granit Xhakën dhe llogarit në shërbimet e tij.

Jetimët e Ballkanit dhurojnë 128 shtëpi (video)
163 vjet më parë lindi njëri nga presidentët më me ndikim të shekullit XX
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration