Wenger: Ramsey, humbje për Arsenalin
Sport

Wenger: Ramsey, humbje për Arsenalin

18.Feb.2019 16:00
0

Ish-trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, e pranon që largimi i Aaron Ramsey-t do të jetë “një humbje për Arsenalin, dhe se sipas tij do të jetë e vështirë që ai të zëvendësohet.

“Nuk gjeni shumë lojtarë sot të cilët mund të vrapojnë në mesfushë me top. Do të jetë një shtesë interesante për Juventusin”, ka thënë Wenger.

Ramsey do të largohet nga Topçinjtë në fund të këtij stinori pasi tashmë edhe ka nënshkruar kontratë me gjigantin italian, Juventus.

 
Arritja e marrëveshjes Kosovë-Serbi më vështirë se në ferr, thotë Vuçiqi
Cilët janë shkaktarët e depresionit?
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration