Vdes Kanguri i famshëm me muskujt të zhvilluar
Atraktive

Vdes Kanguri i famshëm me muskujt të zhvilluar

11.Dec.2018 09:48
0

Kanguri Roger nga parku kombëtar në Alice Springs në Australi, i njohur në rrjetet sociale për nga muskujt e tij të zhvilluar, vdiq në moshën 12-vjeçare.

Roger u shpëtua nga Chris Barnes kur një nënë e një foshnje kangur u godit nga një makinë: të rinjtë u nxorën nga qesja dhe u transferuan në një pronë që më vonë do të bëhej një park i vërtetë kombëtar i quajtur Alice Springs Kennel Shelter.

Roger u bë një yll falë muskujve të zhvilluar. Ai gjithashtu kishte faqen e tij në rrjetet sociale.

 

 
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration