Ushtria e Enver Hoxhës (VIDEO)
Kulturë

Ushtria e Enver Hoxhës (VIDEO)

21.Oct.2018 12:39
0

Cili ka qenë kapaciteti ushtarak i Shqipërisë para viteve 90?

Sa ka qenë vlera e të gjitha pronave dhe armatimit në periudhën komuniste? Çfarë fshihej në depot e ushtrisë?

Si u grabtitën shumë prej tyre dhe përse fshihen edhe sot? Mos humbisni videon e plotë të dokumentarit të gazetarit Marin Mema…/ KultPlus.com

 

Vlerat e veçanta të Shegës
20 vjetori i Forcave Speciale Shqiptare, Xhaçka: Ata janë heronjtë tanë të heshtur
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration