Unitedi i gatshëm të paguajë 80 milionë euro për Milinkoviq-Saviqin
Sport

Unitedi i gatshëm të paguajë 80 milionë euro për Milinkoviq-Saviqin

11.Jul.2019 09:14
0

Raportohet se Manchester Unitedi është i gatshëm që të ofrojë 80 milionë euro për shërbimet e mesfushorit të Lazios, Sergej Milinkoviq-Saviq. 

Sipas Sky Sky Sport Italia, dy klubet kanë qenë në kontakte për të biseduar situatën dhe përfaqësuesit serb.

Megjithatë, Unitedi ende s’ka bërë ofertë zyrtare, për dallim nga PSG-ja që raportohet të ketë bërë ofertë që është refuzuar nga Lazio.

Lazio kërkon 100 milionë euro për shërbimet e Milinkoviq-Saviqit.

Cakaj konfirmon mbështetjen për shqiptarët e Luginës së Preshevës, financimi i godinës së KKSH-së
Skandali me telefonatat, përmendet shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration