Tre klube të Premierligës pas Edin Dzekos
Sport

Tre klube të Premierligës pas Edin Dzekos

16.Oct.2018 11:05
0
Edin Dzeko i është shume afër që të kthehej në Premierligë në këtë verë.
 
Edin Dzeko kishte marr tri oferta nga Anglia, por që në fund vendosi që të qëndroj te Roma.

Sulmuesi boshnjak ishte kërkuar nga Southmaptoni, Crystal Palace dhe Cardiff, por që i kishte refuzuar menjëherë, përcjell “lajmi.net”.

Dzeko gjithashtu ishte edhe në radarin e Chelseas, mirëpo nuk kishte ofertë konkretet për të.

Kështu, sulmuesi ditë më parë ka thënë se ai do ta preferonte rikthimin në Angli, pasi në të kaluarën ishte pjesë e Manchester Cityt. /Lajmi.net/

5 gabimet më të zakonshme që nuk ju lejojnë të shëndosheni
Në parkun e Tërnocit dëmtohen kabllot elektrike, rasti të hetohet
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration