Tjetër lajm i tmerrshëm për Real Madridin
Sport

Tjetër lajm i tmerrshëm për Real Madridin

08.Jan.2019 09:25
0
Real Madrid është në probleme serioze me fillim të këtij viti.
 
 Real Madrid po kalon nëpër një formë tejet të dobët në këtë sezon, ndrysa Santiago Solari po vuan edhe në mungesën e lojtarëve.

Trajneri argjentinas ka marrë lajmin aspak të mirë nga Toni Kroos, që do të mungojë për dy muaj, përcjell lajmi.net.

Mesfushori gjerman pësoi lëndim në humbjen ndaj Real Sociedad, andaj do të mungoj në dy ndeshjet në Kupën e Mbretit dhe me gjasë do t’i humbet edhe dy ndeshje në  La Liga.

Mbetet të shihet se kë do ta fus në vendin e ti Solari, me Dani Ceballos, Fede Valverde dhe Isco që janë disa nga kandidatët. 

Reali dëshiron Piatekin që në janar
Daçiq: Dëshirojnë ta dobësojnë Serbinë, ky është synimi i tyre për Kosovën
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration