Këto janë fjalët e Xhakës pas përjashtimit të Behramit nga Kombëtarja e Zvicrës
Sport

Këto janë fjalët e Xhakës pas përjashtimit të Behramit nga Kombëtarja e Zvicrës

07.Aug.2018 07:34
0
Mesfushori kosovar i Arsenalit, Granit Xhaka ka reaguar pasi Behrami u përjashtu nga Kombëtarja e Zvicrës.

Veç Behramit nga Zvicra janë larguar edhe Lishteiner, Djouru dhe Fernandes.

E Xhaka në facebook ka falënderuar që të tre për raportet e mira që kanë pasur, përcjellë lajmi.

“Djema, krejt çka mund të ju them është faleminderit. Ishit ikonat e ekipit të Zvicrës. Kemi shumë kujtime, dhe jemi shokë përjetë”, ka shkruar Xhaka.

Ndryshe Behrami ka akuzuar trajnerin e Zvicrës se e ka përjashtuar nga kombëtarja për arsye politike.

Europiani i atletikës, Smajlaj dhe Gega përfaqësojnë Shqipërinë në Berlin
Incidenti, goditet në kokë gjyqtari në Europa League (Video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration