Incidenti, goditet në kokë gjyqtari në Europa League (Video)
Sport

Incidenti, goditet në kokë gjyqtari në Europa League (Video)

07.Aug.2018 11:45
0
Një incident i rëndë ka ndodhur gjatë ndeshjes mes Sturm Grazit (Austri) dhe AEK Larnaka (Qipro), ku takimi është ndërprerë për minuta të tëra, pas goditjes së gjyqtarit anësor.

Në fundin e ndeshjes, pasi rezultati ishte fiksuar 0-2 për miqtë, një shishe uji ka ardhur nga tifozët në stadium, duke goditur në kokë arbitrin anësor, i cili është shtrirë në fushë.

Një gjest i shëmtuar dhe tashmë Sturm Graz, përvec humbjes së ndeshjes, e e pret edhe një dënim shembullor nga UEFA.

Këto janë fjalët e Xhakës pas përjashtimit të Behramit nga Kombëtarja e Zvicrës
Reali ofron 300 milionë euro për Neymarin
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration