Borë e gjelbër në Rusi
Atraktive

Borë e gjelbër në Rusi

27.Feb.2019 09:29
0

Qyteti rus i Pervouralsk është mbuluar nga bora... e gjelbër.

Pavarësisht se duket si një fenomen interesant, në të vërtetë banorët janë shumë të shqetësuar me atë se çfarë ka ngjarë.

Ata fajësojnë një fabrikë kromi në afërsi për të cilin thonë se shkakton ndotje të ambientit.

Autoritet në Rusi kanë nisur menjëherë hetimet, pavarësisht se fabrika ka mohuar të jetë ajo shkaktare për borën e gjelbër.

Protestë në Tiranë, hedhen tymuese dhe gaz lotsjellës (video)
Vojvodina kërkon rikthimin e autonomisë së plotë nga Serbia
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration