Aeroplanit i bie rrota, dramë në mesin e udhëtarëve
Atraktive

Aeroplanit i bie rrota, dramë në mesin e udhëtarëve

18.Feb.2019 07:58
0

Aktoret e famshme Jennifer Aniston dhe Courteney Cox përjetuan dramë të vërtetë gjatë një udhëtimi të tyre.

Ato kanë marrë një aeroplan privat në Meksikë për të marrë pjesë në festën e ditëlindjes, por u detyruan të aterrojnë dhunshëm, transmeton ksp

Çdo gjë ndodhi kur aeroplani u ul në aeroportin e Los Anxhelosit, ai humbi një rrotë. Aeroplani fluturoi gjithë rrugës deri në hapësirën ajrore të Meksikës, por u kthye në Ontario, pasi ekuipazhi gjeti se nuk ishte e sigurt të mbërrinte në Cabo San Lucas.

Përveç Aniston dhe miqve të saj dhe Cox, kishte ende një duzinë njerëzish në aeroplan. Ata kaluan tre orë në ajër para se të mbërrinte në aeroportin e Ontarios.

Vuçiq: E pyeta Ramën çfarë të bëjë Serbia kur të hiqet kufiri mes Kosovës e Serbisë dhe çka do të bëjë BE-ja?
Lugina e Preshevës në ankthin e pritjes së pazarit ballkanit me territore
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration