Thaçi pas takimit me Mustafën: Të unifikuar në çështjet kombëtare
Rajoni dhe Politika

Thaçi pas takimit me Mustafën: Të unifikuar në çështjet kombëtare

09.Mar.2020 13:19
0

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është deklruar pas takimit me kreun e LDK-së, Isa Mustafa.

Përmes një postimi në Tëitter, Thaçi shkroi se janë pajtuar me ish-kryeministrin që të kenë një qëndrim të unifikuar në çështjet kryesore kombëtare.

“Takim i shkëlqyer pune me ish-kryeministrin dhe udhëheqësin e LDK-së, z. Isa Mustafa. Ne u pajtuam të kemi një qëndrim të unifikuar për çështjet kryesore kombëtare. Mirënjohës z. Mustafa dhe LDK që gjithmonë keni qenë konstruktiv në çështjet shtetndërtimit”, shkroi Thaçi.

PD dorëzon listën zgjedhore "Partia Demokratike - Dr sc Nagip Arifi"
Shqiprim Musliu nominohet për kryetar të komunës së Bujanocit nga LPD
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration