Stuhia godet Serbinë, këto janë pamje apokaliptike (video)
Rajoni dhe Politika

Stuhia godet Serbinë, këto janë pamje apokaliptike (video)

14.May.2019 11:50
0

Stuhia me breshër dhe reshje të shiut përfshiu Serbinë pas Bosnjës dhe Kroacisë.

Për më pak se një orë ka rënë shi me intensitet 30 litra për metër katror, njofton Vojvodina Meteo. Stuhia ka shkaktuar mjaft dëme, dhe ende nuk dihet se sa është dëmi i shkaktuar.

Edhe sot pritet të mbajë mot i tillë, dhe stuhia pritet që të kaplon edhe Maqedoninë e Veriut gjatë ditëve në vijim.

.

Vuçiç takim me peshkopët serb të Kosovës: Nuk dihet cila do të jetë zgjidhja
Magjistaret rumune i shpallin luftë korrupsionit në Rumani
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration