Sport

Pele i dërgon dhuratë Mbappes

Pele i dërgon dhuratë Mbappes

Kylian Mbappe shpesh është konsideruar si Pele i ri, i cili e ka pranuar një fanellë të nënshkruar nga legjenda e futbollit dhe Brazilit. Kylian Mbappe shpesh është konsideruar si Pele i ri, i cili e ka pranua

24.Sep.2018 10:28
Hamsik pritet të largohet nga Napoli

Hamsik pritet të largohet nga Napoli

Marek Hamsik pritet të largohet së shpejti nga skuadra italiane, Napoli. Mesfushori sllovak, Hamsik thuhet se po mendon të largohet nga klubi napolitan në afatin kalimtar të janarit. Sipas gazetës italiane Tuttosp

21.Sep.2018 12:53
Zambrotta, i impresionuar me Gattuson

Zambrotta, i impresionuar me Gattuson

Gianluca Zambrotta ka lavdëruar trajnerin e Milanit, Gennaro Gattuso. Ish-mbrojtësi i kuqezinjve thotë se ai është shumë i përkushtuar në punën e tij., transmeton zeri.info “E di se Gattuso ësh

21.Sep.2018 10:55
Unitedi i bashkohet garës për De Jongun

Unitedi i bashkohet garës për De Jongun

Frenkie de Jong ka përfunduar edhe në radarin e gjigantit anglez, Manchester Unitedit. Mesfushori holandez po ndiqet nga një sërë klubesh të mëdha evropiane. E gjithë kjo vjen shkaku i moshës së tij

21.Sep.2018 08:48
Modric: Do të doja ta fitoja Topin e Artë

Modric: Do të doja ta fitoja Topin e Artë

Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric pranon se do të donte të fitonte Topin e Artë këtë vit. Modric është përmendur si një nga kandidatët kryesorë për të fituar çmimin më

21.Sep.2018 08:38
Juventusi apelon kartonin e kuq të Ronaldos?

Juventusi apelon kartonin e kuq të Ronaldos?

Juventusi mund të apelojë kartonin e kuq të Cristiano Ronaldos kundër Valencias, por nuk pritet të ketë sukses, pasi ata do të duhet të dëshmojnë “një gabim të dukshëm” nga

20.Sep.2018 14:40