Sport

“Operacioni 200” Pogba pranë Real Madrid

“Operacioni 200” Pogba pranë Real Madrid

Real Madrid ka edhe një objektiv këtë merkato verore dhe ai është Paul Pogba. “Operacioni 200” është operacioni i rikrijimit të një Reali me emra të rinj ku deri tani janë bashkuar,

19.Jul.2019 08:24
Barcelona vendos për të ardhmen e Malcom

Barcelona vendos për të ardhmen e Malcom

Transferimi i Antoine Griezmann dhe një lëvizje e mundshme për Neymar, kanë detyruar ekipin e Barcelonës të mendojë për shitjen e disa prej yjeve të skuadrës.  Kësisoj, ‘Blaugrana

18.Jul.2019 08:56