Sport

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt

Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga

11.Jan.2019 13:55
Special One’ zbulon të ardhmen e tij

Special One’ zbulon të ardhmen e tij

Ish-tekniku i United Jose Mourinho, i ka hedhur poshtë spekulimet se ai në një të ardhme të afërt mund të bëhet trajner i skuadrës së Benficas.‘Special One’ tregon se nuk ka në plan&e

10.Jan.2019 17:26
Tjetër lajm i tmerrshëm për Real Madridin

Tjetër lajm i tmerrshëm për Real Madridin

Real Madrid është në probleme serioze me fillim të këtij viti.    Real Madrid po kalon nëpër një formë tejet të dobët në këtë sezon, ndrysa Santiago Solari po vuan edhe

08.Jan.2019 09:25
Reali dëshiron Piatekin që në janar

Reali dëshiron Piatekin që në janar

Real Madridi ka shfaqur interesim të nënshkruajë në janar me yllin e Genoas, Krzysztof Piatek. Sipas Diario AS, Los Blancos dëshirojnë 23-vjeçarin, por fillimisht vetëm në formë të huazim

08.Jan.2019 09:23
Juventusi fikson çmimin e Paulo Dybalas

Juventusi fikson çmimin e Paulo Dybalas

Bayern Munichu, Paris Saint-Germaini dhe Manchester City e kanë shprehur tanimë interesimin për yllin e Juventusit, Paulo Dybala, mirëpo klubi italian nuk do ta shqyrtojë asnjë ofertë nën 100 milionë euro.

07.Jan.2019 16:58
Luka Modric:”Nuk jemi nw nivelin e duhur”

Luka Modric:”Nuk jemi nw nivelin e duhur”

Pas dështimit të radhës të Real Madrid në La Liga, ku u mposht në shtëpi me rezultatin 0-2 përballë Real Sociedad, fituesi i “Topit të Artë 2018”, Luka Modric bëri autokritik&eum

07.Jan.2019 10:05
Punë e kryer! Ramsey te gjiganti italian

Punë e kryer! Ramsey te gjiganti italian

Juventusi është i gatshëm të nënshkruajë, Aaron Ramsey këtë muaj dhe jo të presë që kontrata e mesfushorit të skadojë në fund të sezonit, raporton Calciomercato. Ramsey njoft

07.Jan.2019 10:03