Sport

Historike: Gzim Selmani, kampion në WWE-RAW

Historike: Gzim Selmani, kampion në WWE-RAW

Gzim Selmani na ka bëri krenar të gjithëve.    Gzim Selmani është shpallur kampin në WWE-RAW. Luftëtari nga Mitrovica arriti që të triumfoi në sportin tashmë të njohur botë

07.Nov.2018 09:31
Liverpooli pa Shaqirin mposhtet në Beograd

Liverpooli pa Shaqirin mposhtet në Beograd

Liverpooli që nuk e mori Xherdan Shaqirin për shkaqe sigurie në Beograd, është mposhtur nga Cërvena Zvezda me rezultat 2 me 0. “Të kuqtë” që nuk donin të rrezikonin sigurinë e Shaq

07.Nov.2018 08:24
Liga e Kampionëve kthehet me supersfida

Liga e Kampionëve kthehet me supersfida

UEFA Champions League rikthehet këtë mesjavë me raundin e 4-t të ndeshjeve në grupe. E marta është dita e grupeve A,B,C dhe D. 3 janë sfidat që spikasin më shumë se të tjerat, Int

06.Nov.2018 10:41
Ibra kërkon kontratë më të gjatë te Milani

Ibra kërkon kontratë më të gjatë te Milani

Negociatat mes Zlatan Ibrahimoviqit dhe Milanit për një rikthim të suedezit në Itali raportohet se po shkojnë mirë. Sulmuesi i LA Galaxy është i hapur për një kthim në skuadrën ku shë

04.Nov.2018 12:54
Askush si Mbappe në 45 vitet e fundit në Francë

Askush si Mbappe në 45 vitet e fundit në Francë

Paris Saint-Germain ka marrë tri pikë të tjera në mbrëmjen e djeshme duke e mposhtur 2-1 ekipin e Lilles, skuadër që mban vendin e dytë në kampionatin francez dhe që tani ndodhet 11 pikë larg kam

03.Nov.2018 09:25