Sport

Reali ofron 300 milionë euro për Neymarin

Reali ofron 300 milionë euro për Neymarin

Real Madridi është duke i bërë gati 300 milionë euro për sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymar.Klubi spanjoll ende është në kërkim të zëvendësuesit të Ronaldos dhe është gati të ofroj&e

18.Aug.2018 09:43