Sport

Perez nuk dorëzohet, e do Mbappen te Real Madridi

Perez nuk dorëzohet, e do Mbappen te Real Madridi

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është gati për një goditje mahnitëse të ditëve të fundit të afatit kalimtar për yllin e Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe. Florentino dhe Real Madridi i

24.Aug.2018 09:24
Mourinho nuk mendon largimin nga Unitedi

Mourinho nuk mendon largimin nga Unitedi

Trajneri portugez, Jose Mourinho synon të mbetet te Manchester Unitedi edhe përkundër pakënaqësive me mos-transferimin e futbollistëve të duhur në afatin kalimtar veror.Mourinho është i gatshëm të qëndrojë dhe t&

23.Aug.2018 14:31
Sacchi: Milani mund ta fitojë Scudetton

Sacchi: Milani mund ta fitojë Scudetton

Trajneri legjendar, Arrigo Sacchi ka thënë se Milani mund të fitojë Scudetton në Serie A, edhe pse Juventusi është "˜super-favorit'.Rossonerët duken më të qëndrueshëm si në fushë ashtu edhe jashtë fush&

23.Aug.2018 14:09
Interi afër "˜blindimit' të Mirandas

Interi afër "˜blindimit' të Mirandas

Mbrojtësi i Interit, Joao Miranda thuhet se është afër rinovimit të kontratës së tij edhe për një vit tjetër me klubin italian.Marrëveshja aktuale e brazilianit skadon në fund të sezonit, pra në qershor të vitit 201

23.Aug.2018 10:16