Sport

Interi afër "˜blindimit' të Mirandas

Interi afër "˜blindimit' të Mirandas

Mbrojtësi i Interit, Joao Miranda thuhet se është afër rinovimit të kontratës së tij edhe për një vit tjetër me klubin italian.Marrëveshja aktuale e brazilianit skadon në fund të sezonit, pra në qershor të vitit 201

23.Aug.2018 10:16
Reali ofron 300 milionë euro për Neymarin

Reali ofron 300 milionë euro për Neymarin

Real Madridi është duke i bërë gati 300 milionë euro për sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymar.Klubi spanjoll ende është në kërkim të zëvendësuesit të Ronaldos dhe është gati të ofroj&e

18.Aug.2018 09:43