Sport

Suarezi e mirëpret Pogban te Barça

Suarezi e mirëpret Pogban te Barça

Luis Suarezi ka thënë se ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba do të ishte i mirëseardhur te Barcelona. Mediat kanë raportuar se Unitedi refuzoi një ofertë të Barçës prej 50 milionë eurove dh

05.Sep.2018 11:37
Pavard mohon marrëveshjen me Bayernin

Pavard mohon marrëveshjen me Bayernin

Ylli i Stuttgartit, Benjamin pavard, ka mohuar një marrëveshje me kampionin e Gjermanisë, Bayern Munich. Pavard është nën kontratë te klubi jugor gjerman deri në vitni 2021 dhe është lidhur me Bayern

05.Sep.2018 10:24
Zvezda e paralajmëron Shaqirin

Zvezda e paralajmëron Shaqirin

Klubi serb Crvena Zvezda beson se Xherdan Shaqiri, i lindur në Zhegër të Gjilanit, do të jetë “nën presion të pabesueshëm psikologjik” kur Liverpooli të udhëtojë në Serbi gjat&eu

04.Sep.2018 15:40