Sport

Guardiola mbyll librin e çeqeve të City

Guardiola mbyll librin e çeqeve të City

Katalunasi ka lënë të kuptohet se skuadra kampione e Premierligës është duke përcjellë disa mesfushorë defansiv, por tani nuk pret ndonjë nënshkrim të riManchester City me shumë gjasë nuk do ta kryejë asnjë transferim

24.Aug.2018 13:45
Real bën gati ofertën për Rabiot

Real bën gati ofertën për Rabiot

Skuadra kampione e Europës synon ta befasojë rivalin e madh nga La Liga, duke bërë një ofertë shumë serioze për mesfushorin francez të PSG-së Real Madrid është gati të bëjë n

24.Aug.2018 13:36
Perez nuk dorëzohet, e do Mbappen te Real Madridi

Perez nuk dorëzohet, e do Mbappen te Real Madridi

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është gati për një goditje mahnitëse të ditëve të fundit të afatit kalimtar për yllin e Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe. Florentino dhe Real Madridi i

24.Aug.2018 09:24
Mourinho nuk mendon largimin nga Unitedi

Mourinho nuk mendon largimin nga Unitedi

Trajneri portugez, Jose Mourinho synon të mbetet te Manchester Unitedi edhe përkundër pakënaqësive me mos-transferimin e futbollistëve të duhur në afatin kalimtar veror.Mourinho është i gatshëm të qëndrojë dhe t&

23.Aug.2018 14:31