Sport

Barcelona e mposht sërish Realin në Bernabeu

Barcelona e mposht sërish Realin në Bernabeu

Pasi e mposhti në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit me rezultat prej 0-3, Barcelona e ka mposhtur edhe sot Real Madridin në Santiago Bernabeu në kuadër të ligës. Mysafirët ishin më efikas n&

03.Mar.2019 08:13
Reali u kthehet fitoreve në ligë

Reali u kthehet fitoreve në ligë

Pas befasisë nga Girona javën e shkuar, Reali u është kthyer fitoreve në La Ligë. Skuadra madrilene mposhti Levanten 1 me 2 në xhiron e 25-të. Karim Benzema dhe Gareth Bale shënuan nga penaltitë p&e

25.Feb.2019 06:15
Mësohet përfundimisht e ardhmja e Marcelos

Mësohet përfundimisht e ardhmja e Marcelos

Marcelo dhe Real Madrid divorcohen. Mbrojtësi brazilian tashmë ka ndarë mendjen, ai dëshiron të largohet nga Real Madrid në fund të sezonit. TeleMadrid raporton se lojtari këtë javë është

23.Feb.2019 15:54