Sport

Xhaka afër transferimit te gjiganti italian

Xhaka afër transferimit te gjiganti italian

Raportohet se Interi është shumë afër që të sigurojë shërbimet e mesfushorit të Arsenalit, Granit Xhaka. RSI Sport raporton se Xhaka është një nga synimet specifike të trajnerit të

05.Jun.2019 09:05
Zyrtare: Conte trajneri i ri i Interit

Zyrtare: Conte trajneri i ri i Interit

Ashtu siç pritej, ndodhi. Antonio Conte është trajneri i ri i Interit . Klubi zikaltër njoftoi në orët e para të mëngjesit marrëveshjen me ish-trajnerin e Juventusit dhe Italisë.  Conte ka fi

31.May.2019 08:46
Barcelona vë në shitje Dembelen

Barcelona vë në shitje Dembelen

Barcelona do të dëgjojë ofertat e klubeve që po interesohen për Ousmane Dembele. Sulmuesi anësor nuk ka arritur të përshtatet te katalunasit dhe lëndimet e shpeshta kanë bërë që drejtu

29.May.2019 10:02