Sport

Messi mbush 32 vjet

Messi mbush 32 vjet

Lojtari më i mirë në botë feston datëlindjen Futbollisti i njohur argjentinas, Lionel Messi sot feston datëlindjen e 32-të. Messi luan si sulmues në klubin spanjoll Barcelona si dhe në kombëtaren arg

24.Jun.2019 08:12
Zyrtare: Torres përshëndetet me futbollin

Zyrtare: Torres përshëndetet me futbollin

Sot dhe zyrtarisht, Fernando Torres i dha fund karrierës së tij në futbollin profesionist.Torres një lojtar super i shkathët me lëvizje driblime dhe vrastar para golit, ai përmes një njoftimin në ‘Tw

21.Jun.2019 09:48
PSG mendon shitjen e Neymarit

PSG mendon shitjen e Neymarit

Paris Saint-Gerimain se është e hapur për shitjen e Neymarit nëse vjen oferta e duhur për brazilianin, raporton mediumi i njohur francez “L’Equipe”.  Rikthimi i drejtorit sportiv Leonardo nënkupto

17.Jun.2019 08:32