Special One’ zbulon të ardhmen e tij
Sport

Special One’ zbulon të ardhmen e tij

10.Jan.2019 17:26
0

Ish-tekniku i United Jose Mourinho, i ka hedhur poshtë spekulimet se ai në një të ardhme të afërt mund të bëhet trajner i skuadrës së Benficas.

‘Special One’ tregon se nuk ka në planë që të kthehet në Portugali për ta udhëhequr ndonjë klub atje e aq me pak skuadrën e Benficas.

“Nuk më pëlqen t’u jap mediave material për t’i mbushur lajmet, mirëpo nuk kam asnjë synim që të kthehem të punoj në Portugali”, ka zbuluar Mourinho në një intervistë për televizionin portugez, ‘Cerrio da Manha TV’.

“Mënyra më e mirë për ta respektuar një klub të mrekullueshëm si Benfica dhe një president të mrekullueshëm është të them se unë nuk kam marr asnjë ofertë nga ta”, deklaroi ‘Special One’.

Arsenali ka marrëveshje me Suarezin, por nuk ka para për transferimin e tij
Rreziku nga infarkti në stinën e dimrit
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration