Solari: Do të flasë me Bale, ai mund të dënohet për ato veprime!
Sport

Solari: Do të flasë me Bale, ai mund të dënohet për ato veprime!

08.Jan.2019 15:29
0

Santiago Solari thotë se do të merret privatisht me Gareth Bale – pasi ky i fundit u largua nga stadiumi ‘Santiago Bernabeu’ në ndeshjen Real Madrid – Real Sociedad në minutën e 78’të.

Bale ishte fotografuar duke u larguar nga stadiumi me më shumë se 10 minuta pa përfunduar sfida dhe kjo bëri bujë të madhe në mediat spanjolle, shkruan GazetaBlic.

Megjithatë, Solari nuk do të zbulojë nëse Bale do të dënohet – por thekson se do të bisedojë me lojtarin.

 “Fakti që Bale u largua nga Bernabeu është diçka që duhet të zgjidhet brenda zhveshtoreve”, tha Solari në një konferencë shtypi.
Ilaçi i vjetër 8 shekuj për zemër, parandalon edhe sëmundje të tjera
Shaqiri i dëshpëruar nga eliminimi në FA Cup, tani kërkon përqendrim në Ligën Premier
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration