Skuadra e njohur serbe futet në Kosovë, do t’i zhvillojë dy ndeshje
Sport

Skuadra e njohur serbe futet në Kosovë, do t’i zhvillojë dy ndeshje

04.Dec.2018 08:24
0
Partizani i Beogradit ka arritur në Kosovë.
 
Partizani ka arritur në Kosovë që t’i zhvillojë dy ndeshje.

Mediat serbe kanë shkruar se ekipi nuk ka arritur i plotë në Mitrovicën Veriore, ku do të përballen me ekipet e ashtuquajtura, “Trepça” dhe “Leposaviqi”, përcjell “lajmi.net”.

Partizani i Beogradit do t’i zhvillojnë këto ndeshje si ekspeditë dhe të njihen nga afër me dy skuadrat që luajnë në Kosovë.

Skuadra serbe pritet që të jetë e plotë në këtë mesditë, pasi gjysma e lojtarëve të tyre kanë mbetur në Beograd, ndërsa ndeshja e parë zhvillohet në ora 15:00 ndaj “Trepçës”. /Lajmi.net/

Samsung konfirmon telefonin e parë 5G brenda gjashtë mujorit të parë të 2019-ës
Këta janë fituesit në ceremoninë e “Topit e Artë”
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration