Sipas Haradinajt, Serbia nuk do të ketë kurrë më punë në Kosovë
Rajoni dhe Politika

Sipas Haradinajt, Serbia nuk do të ketë kurrë më punë në Kosovë

24.Aug.2019 11:22
0

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë Serbia nuk do të ketë kurrë më punë në Kosovë, e shtetin e kanë fuqizuar me ushtri.

“Mbetjet e Millosheviqit nuk po ndalen! As unë nuk do te ndalëm që ta mbajë Serbinë jashtë Kosovës. Fuqizuam shtetin tonë me ushtri dhe përmes tarifave kemi mbrojtur tregun tonë. Kosova është shtet sovran në tërë territorin e saj dhe Serbia nuk do të ketë kurrë më punë këtu”, ka shkruar ai në Facebook.

AI-ja i lexon librat me zërat e autorëve
Seminari i Gjuhës Shqipe bën bashkë 90 studiues nga bota, ndër ta rusë dhe serbë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration